Skandinaviško tipo lauko durys

Staktos storis 116 mm.

Didžioji dalis mūsų gaminamų medinių lauko durų yra suprojektuotos pagal klientų eskizus. Mūsų gaminamų lauko durų staktos storis yra 116 mm ir varčios profilių storis yra 56 mm, 68 mm ir 78 mm priklausomai kokio storio stiklo paketas arba užpildas. Jos tvirtos, stabilios ir atsparios klimato pokyčiams.

Šilumos laidumo koeficientas gali siekti iki 1,36W/(m2k). Užpildui naudojama speciali MDF šiltinta plokštė, kuri gali būti lygi arba frezuotais kraštais.

Durų papuošimui gaminami dekoratyviniai stiklo skirtukai, kurie gali būti priklijuojami ant stiklo paketo, sumontuojami paketo viduje arba pritvirtinami ant specialių laikiklių, kad nuėmus būtų patogiau nuvalyti stiklą.

Lauko durys gali būti gaminamos su stiklo paketu, kuris būna dviejų arba trijų stiklų. Stiklas gali būti skaidrus, matinis, atspindintis, raštuotas, tonuotas, saulės kontrolės. Taip pat yra galimybė montuoti saugų grūdintą arba laminuotą stiklą.

Skandinaviško standarto lauko durims siūlome skandinavų firmos PN lankstus (reguliuojamus arba nereguliuojamus), o taip pat spynas FIX 2151 su trijų taškų fiksavimo sistema. Durų vyriai yra trijų galimų spalvinių variantų – nikelio, cinko ir dažomi.